Mehmet Dinçerler, çayın başkenti Rize’ye üçüncü kahve şubesini açtı

Nikaragua İstanbul Fahri Konsolosluğu şapkası da olan Mehmet Dinçerler, her iki uluslararası markanın da Türkiye’de daha da büyümesi için çalışıyor.

2022 yılının Eylül ayında ilk şubesini Vadi İstanbul’da açan, ikinci şube için de Anadolu yakasındaki Akasya Alışveriş Merkezi’ni seçen Magnolia Bakery’nin üçüncü şubesini nisan ayında Antalya’da açmaya hazırlanan Dinçerler’in yol haritasında Land Of Legends Antalya’daki şube dışında iki şube daha açmak var. Bunlardan bir tanesi Haliç Tersane projesinde olacak. Diğeri için birkaç aday lokasyon var ama henüz netleşmedi.

BU YIL HEDEF 60 YENİ ŞUBE AÇMAK

Mehmet Dinçerler, kısa bir süre önce yaptığı açıklamada “2023 yılını 176 şubeyle tamamladık. 2023 yılında 46 yeni Gloria Jean’s Coffees açtık. Bu yıl 60 şube açmayı hedefliyoruz” bilgisini verdi.

Dinçerler bu hedefine adım adım ilerliyor. Kısa bir süre önce sosyal iş ağında bir paylaşım yaptı ve “Çayın başkenti Rize’ye ilk açılan Global kahve zinciri olarak bu ilimizde üçüncü şubemizi açmış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz” dedi.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x